У цьому розділі представлені Логічні ігри для iOS 2.0 . Будь iPhone гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Логічні, як і на всьому сайті, ви можете все Айфон ігри скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Bejeweled (Скарби Монтесуми)
Скачати ігри для iPhone, iPad і iPod безкоштовно.
3,9
Голосів: 51
Bejeweled - затягуюча головоломка, завдання якої дуже проста, необхідно вибудувати горизонтальну, або вертикальну ланцюжок з однакових ігрових елементів по три і більше в ряд. Гра захоплює настільки, що не помічаєш як швидко летить час. Предмети розташовані так близько один до одного, що через деякий час перед очима все зливається і очевидне перестає бути таким, а складність тільки зростає від рівня до рівня. Зібравши ланцюжок більше 3 в ряд, на ігровому полі виникають спеціальні предмети, що дають спеціальні бонуси. Захоплюючий і яскравий геймплей не дасть вам нудьгувати, ще змагатися з друзями будете, хто ж все таки поб'є рекорд.
Переглядів: 45 426
 | 
Популярність: 9 271
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Скачати безкоштовні ігри Логічні для iOS 2.0 . Дані ігри ідеально підходять для вашого мобільного телефону, і ви зможете максимально насолодитися ігровим процесом. На mob.org.ua вас чекає величезний вибір безкоштовних iPhone ігор у рубриці Логічні, які можна завантажити безкоштовно на телефон.