У цьому розділі представлені Квести ігри для iOS 3.2. Будь iPhone гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Квести, як і на всьому сайті, ви можете все Айфон ігри скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
City of Secrets (Місто Тайн)
Скачати ігри для iPhone, iPad і iPod безкоштовно.
8,5
Голосів: 13
Місто Тайн - пригодницька гра з елементами квесту, з різноманітними пейзажами і 3D анімацією. Увійдіть в чудовий світ таємниці, і пригод, в якому вам належить вирішити головоломки і розкрити страшний змову. Ви потрапите в захоплюючу подорож у підземне місто. У процесі гри необхідно знайти і звільнити пса Рекса, викрити Мера і врятувати Короля, стати учасницею цієї детективної історії. У грі 7 різних ігрових локацій, які будуть з'являтися поступово на вашій ігровій карті, а також створена зручна система підказок, яка розташовується в нижній частині меню. У будь-який час їй можна скористатися і зрозуміти логіку подальших дій.
Переглядів: 28 597
 | 
Популярність: 1 535
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Twisted Lands: Shadow Town (Згубні землі: Місто тіней)
Скачайте Згубні землі: Місто тіней та інші кращі ігри на Айфон прямо зараз!
8,8
Голосів: 8
Ви потрапите в Місто тіней! Зліва Ви побачите розкішні пляжі, до яких краще не підходити. Праворуч розкинулися мальовничі ліси, звідки поки ніхто не повертався. А ось і Місто, де серед пустельних вулиць гуляють лише гучний вітер і липкий туман. Що ж, чорт візьми, тут відбулося?!
Уламки катери, скелі, далі - густий туман, нічого не видно. Тут не залишилося жодної живої істоти, тільки тіні давно пішли про щось шепочуться між собою. Вам належить пройти всі випробування і розгадати таємниці острова привидів! Але розгадати таємницю міста не вийде за допомогою звичайного пошуку предметів. Міні-ігри головоломки будуть постійно зустрічатися вам на шляху, і їх складність буде поступово збільшуватися.

Особливості гри:
  • 80 зловісних локацій
  • 11 сцен пошуку предметів
  • Атмосферний звук
  • Шокуюче відео
  • Підказки, поради та ніяких обмежень за часом
Переглядів: 22 847
 | 
Популярність: 1 916
Dracula Resurrection. Mina's Disappearance. Part 1 (Відродження Дракули. Зникнення Міни. Частина 1.)
Насолоджуйтеся Відродження Дракули. Зникнення Міни. Частина 1. без реєстрації та оплати.
9,1
Голосів: 11
Дракула відродився на iPhone і iPad. Вам належить побувати в негостинних і пустельних краях Трансільванії. Допоможіть Джонатану Харкер, який відправиться на порятунок своєї коханої, викраденої графом Дракула. Потрапити в замок лиходія буде не так просто: по-перше, необхідно його відшукати у Карпатах, по-друге, зуміти пробратися всередину. Знайдіть таємний вхід, зібравши для цього всю необхідну інформацію. Це перша частина серії пригод, що складається з трьох частин.

Особливості гри:
  • Реалістичні персонажі на тлі чудово виконаного декору
  • Безліч головоломок
  • Точне відтворення атмосфери роману Брема Стокера
  • Чудова музичне оформлення, яке багато в чому сприяє створенню цієї загрозливої ​​атмосфери

Переглядів: 139 097
 | 
Популярність: 1 341
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: