У цьому розділі представлені Гонки ігри для iOS 4.2.1 . Будь iPhone гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Гонки, як і на всьому сайті, ви можете все Айфон ігри скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Racing Legends (Гоночні Легенди)
Скачати ігри для iPhone, iPad і iPod безкоштовно.
6,3
Голосів: 8
Racing Legends - захоплююча тривимірна гоночна гра, що оповідає про минуле Формули 1. Двигуни, швидкість, виклики, були протягом довгого часу найважливішими компонентами в гоночному світі. Вся історія F1 в окремій грі, з легендарних 60-их до сьогодні, з гострими відчуттями гонок поряд з оригінальними автомобілями та історичними чемпіонами. Захоплююча кар'єра, яка проведе вас через нові треки, змагаючись у минулому. Ніколи раніше не було створено такої гоночної гри з цими особливостями гонок і викликів.

Особливості гри:
  • Режим кар'єри і швидкий заїзд
  • 5 десятиліть гонок в F1, з 60-их досі, з різними автомобілями з кожного десятиліття
  • 8 приголомшливих гоночних треків
  • 4 команди
  • Різні види камер
  • Можливість проаналізувати треки вашого супротивника
  • Різні засоби управління
  • Game Center
Переглядів: 8 225
 | 
Популярність: 832
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Hell Rider (Пекельний Гонщик)
Скачайте Пекельний Гонщик та інші кращі ігри на Айфон прямо зараз!
6,7
Голосів: 3
Женіть, стрибайте і трощіть на вашому шляху через безліч зрадницьких ландшафтів у Hell Rider! Вас чекає реалістична фізика, неміцний байк, забавні і стимулюючі ландшафти, симпатична графіка, захоплюючий геймплей, онлайн табло. Розділіть ваш час з вашими друзями!
Переглядів: 14 978
 | 
Популярність: 1 669
Ricky Carmichael's Motorcross Marchup (Мотокрос Ріккі Кармайкла)
Насолоджуйтеся Мотокрос Ріккі Кармайкла без реєстрації та оплати.
8,6
Голосів: 157
Ricky Carmichael's Motorcross Marchup - симулятор мото-фрістайлінга від компанії 2XL Games. Вибирайте свого персонажа, мотоцикл і проробляйте неймовірні трюки за допомогою різних жестів! Ви можете вдосконалити свого персонажа і свій байк. Є можливість мультіплєєрной гри по інтернету. У новій версії додана підтримка керма AppDrive від SpinMaster, виправлені помилки.
Переглядів: 232 575
 | 
Популярність: 21 612
Armor of War 3D (Бронетехніка 3D)
Повна версія Бронетехніка 3D абсолютно безкоштовно доступна вже зараз!
6,7
Голосів: 9
Секретна організація справила великий вибух в нейтральній зоні і вам доведеться провести броньований автомобіль через весь регіон. Ви повинні будете пройти через пустку і горбисте поле. А вночі, ви будете мати справу з нападами з темної печери. У режимі пригоди, ви завжди повинні відповідати на атаки з землі та повітря. У вас будуть різні броньовані автомобілі на різних рівнях і у вас буде більш сильна зброя, щоб винищити більш небезпечного ворога. У час, режими гонки, ви повинні їхати через руїни, пройдені в режимі пригоди, до самої близької призовного пункту. Таким чином ви повинні заощаджувати час, щоб заблокувати ворога. Як тільки пройде зворотний відлік, руїни почнуть вибухати. Вибух у свою чергу зашкодить ваш броньований автомобіль. Деякі рівні принесуть вам відчуття лабіринту, і ви повинні запам'ятати місце, яке ви досліджували. Адже загубитися під час режиму гонки - не дозволена розкіш. Не дозволяйте часу ставати вашим ворогом.
Переглядів: 12 521
 | 
Популярність: 1 171
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Shaun the Sheep - Fleece Lightning (Перегонки з овечкою)
Перегонки з овечкою на Айфон безкоштовно тільки на нашому сайті.
6,0
Голосів: 5
Shaun the Sheep - Fleece Lightning - аркадна гонка, в якій головною баранчику мультфільму - Шону, доведеться наввипередки з трьома свинями пробігти з однієї ферми на іншу. Графіка - подібна мультфільму, всі персонажі, а також перешкоди зроблені з пластиліну, в цілому добре передають атмосферу мультфільму. Звуки і музика також були взяті з мультфільму.
Переглядів: 16 861
 | 
Популярність: 1 785
AXL: Full Boost (Повний Розгін)
Завантажуйте Повний Розгін на iPhone, iPad і iPod тільки на мобільному порталі mob.org.ua!
6,0
Голосів: 5
У 2184, через чотири роки після інциденту з поліцією, у вас з'явився шанс повернути вашу репутацію гонщика AXL дивізіону. Приєднайтеся до чемпіонату приготуйтеся прискорюватися і бути вище корпоративних змов! Вас чекає 71 гонка в режимі кар'єри (Starcade), 3 режими гри (Кар'єра, Вільний Пробіг, кастомними Гонка), 16 треків, 7 локацій, 12 змінюють форму Шифтер (гоночні транспортні засоби), симпатична графіка, аркадний геймплей. У новій версії поліпшені засоби управління.
Переглядів: 13 553
 | 
Популярність: 1 523
Skatin Girlz (Роллерши)
У даному розділі можна безкоштовно скачати ігри на Айфон, Айпад або Айпод.
10
Голосів: 7
Skatin Girlz є гонкою на час, де ви повинні зібрати бонуси часу, щоб закінчити круги і виграти перегони. Остерігайтеся комп'ютерних супротивників. Вони спробують вибити вас з гри! Ви можете звичайно чинити опір, штовхаючи і б'ючи їх кулаками. Вас очікують 5 красивих 3D рівнів з тропічної навколишнім середовищем і навіть прорвався вулканом на одному з островів.
Переглядів: 13 075
 | 
Популярність: 1 340
Axon Runners (Стрибки на літаючих дошках)
Крім Стрибки на літаючих дошках ви можете встановити і пограти в будь-які інші iPhone ігри.
9,1
Голосів: 11
Axon Runners - барвистий футуристичний Акшен, де вас чекає тривимірний міський пейзаж Persepolis і Nightstream! Ви будете рухатися через місто на 10 різних доступних літаючих дошках, які мають своїми спеціальними ознаками, щоб допомогти вам зібрати більше куль енергії та підриваючи перешкоди на вашому шляху. Відкрийте таємниці Nightstream пройшовши через 15 рівнів швидко мінливого дії, виконуючи епічні стрибки і блискавичні руху, намагаючись при цьому зібрати так багато очок наскільки це можливо! Приєднайтеся до розрядів Axon Runners і увійдіть в Nightstream сьогодні! У новій версії виправлені помилки, збільшена стабільність, модернізовано меню.
Переглядів: 12 110
 | 
Популярність: 1 591
Crazy Monster Wave (Хвиля ОбЕзБаШеНнАя Монстрів)
Рекомендуємо скачувати ігри для iPad тільки у нас: весь контент безкоштовний і без вірусів.
10
Голосів: 5
Crazy Monster Wave - пригодницька гра, в якій ви попливете на судні по світу, будете вбивати монстрів. Переможете головного ворога, знайдіть піратські скарби і убийте боса! У грі 50 ворожих типів, 4 стилю, 30 місій, 3 карти. У новій версії видалена реклама, додана нова карта.
Переглядів: 9 474
 | 
Популярність: 1 369
CRC Pro-Cycling (Профі Велоспорт)
Профі Велоспорт та інші повні версії ipa ігор ексклюзивно на порталі mob.org.ua.
9,1
Голосів: 13
Вирушайте на трасу в цій швидкій аркаді, а також симуляторі їзди на велосипеді! Вам доведеться проїхатися не тільки в центрі міста, а й через горбисту місцевість передмістя по прекрасній трасі для автоперегонів. Виграйте змагання, щоб відкрити нові велосипеди та механізми (включаючи обладнання від Vitus і Mavic). Ви зможете змагатися з комп'ютерним противником або іншому (через Bluetooth) у дорожній гонці, або спробувати гонки на час. Так само ви зможете налаштувати зовнішність свого велосипедиста з безліччю командних футболок і шоломів. Продовжуйте грати, щоб поліпшити можливості вашого велосипедиста, таким чином він зможе показати свій повний потенціал.
Переглядів: 20 222
 | 
Популярність: 2 517
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: