Для того, щоб скачати Zombie Scramble для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Спроба Зомбі для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Zombie Scramble на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Zombie Scramble
Скачати Zombie Scramble на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Zombie Scramble для iPad.
Гра Zombie Scramble для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Zombie Scramble (Спроба Зомбі):

Хвиля намірів Зомбі одна за одною! Захистіть дітей, високо підкидаючи смертельні бомби яйця від цих невпинних натовпів нежиті. Намагайтеся потрапляти в голови! Дізнайтеся скільки Ви зможете протриматися? Вас чекають 28 запізнілих хвиль - більш інтенсивний рівень для загартованого мисливця на зомбі, який не боїться нікого. Потрапляйте в голови для отримання бонусів часу і високого множини. Поспішайте!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 7

Скачати гру Zombie Scramble (Спроба Зомбі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Zombie Scramble для iPad безкоштовно. Спроба Зомбі повна версія.

Ви можете Zombie Scramble скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Спроба Зомбі грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.