Для того, щоб скачати Wicked OZ puzzle для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Зла Оз: Головоломка для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Wicked OZ puzzle на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Wicked OZ puzzle
Скачати Wicked OZ puzzle на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Wicked OZ puzzle для iPad.
Гра Wicked OZ puzzle для iPhone

Опис гри: Wicked OZ puzzle (Зла Оз: Головоломка):

Wicked OZ puzzle - вирушайте в подорож по країні Оз. На шляху ви зустрінете Страшилу, Дороті та інших знаменитих персонажів. Боріться зі злими відьмами і іншими ворогами. Перемагайте, застосовуючи могутню магію і логічні здібності. Сортуйте предмети, використовуйте заклинання, складайте ряди з 3 і більше однакових об'єктів. Знайдіть чарівника країни Оз!

Особливості гри:

  • Більше 300 рівнів
  • Знамениті персонажі
  • Посилення і бонуси
  • Таблиця рекордів і досягнення

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 237

Скачати гру Wicked OZ puzzle (Зла Оз: Головоломка) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Wicked OZ puzzle для iPad безкоштовно. Зла Оз: Головоломка повна версія.

Ви можете Wicked OZ puzzle скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Зла Оз: Головоломка грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.