Для того, щоб скачати Under a spell для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Під заклинанням для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Under a spell на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Under a spell
Скачати Under a spell на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Under a spell для iPad.
Гра Under a spell для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Under a spell (Під заклинанням):

Under a spell - відшукайте слова, заховані серед літер, які заповнюють ігрове поле. Вибирайте правильні літери, складайте слова. Дотримуйтесь порад мудрого чарівника і відкривайте нові слова. Вибирайте потрібні букви і об'єднуйте їх, щоб скласти чергове слово. Вирішуйте завдання на різних мовах, щоб заробити більше очок. Виконуйте щоденні завдання та отримуйте призи.

Особливості гри:

  • Більше 1800 рівнів
  • 8 різних мов
  • Приємна графіка
  • Таблиця лідерів і досягнення

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 6

Скачати гру Under a spell (Під заклинанням) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Under a spell для iPad безкоштовно. Під заклинанням повна версія.

Ви можете Under a spell скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Під заклинанням грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.