Для того, щоб скачати Tumble ranger для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Стрибаючий рейнджер для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Tumble ranger на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Tumble ranger
Скачати Tumble ranger на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Tumble ranger для iPad.
Гра Tumble ranger для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Tumble ranger (Стрибаючий рейнджер):

Tumble ranger - приведіть персонажа на максимальну висоту, виконуючи стрибки по платформах. На шляху героя розташовані гострі шипи, дискові пили та інші небезпечні пастки. Допоможіть стрибуну обійти всі перешкоди і небезпеки. Не забувайте збирати фрукти, що можуть бути корисні.

Особливості гри:

  • 10 смішних персонажів
  • 120 захоплюючих рівнів
  • Легке управління
  • Веселий ігровий процес

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 1

Скачати гру Tumble ranger (Стрибаючий рейнджер) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Tumble ranger для iPad безкоштовно. Стрибаючий рейнджер повна версія.

Ви можете Tumble ranger скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Стрибаючий рейнджер грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.