Для того, щоб скачати Trainz Simulator для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Симулятор Залізниці для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Trainz Simulator на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Trainz Simulator
Скачати Trainz Simulator на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Trainz Simulator для iPad.
Гра Trainz Simulator для iPhone
Скріншот гри Trainz Simulator на Айфон.
Геймплей Trainz Simulator для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Trainz Simulator (Симулятор Залізниці):

Trainz Simulator - перший симулятор поїзда для iPad, розробники постаралися повністю передати вам відчуття керування потягом на залізниці, і можливістю самому прокласти шляхи і керувати вокзалом. Щоб побудувати дорогу, вам необхідно зносити гори і прокладати ваш оптимальний маршрут. Прикрашайте ландшафт і будуйте міста, по дорозі вашої дороги. У грі вам дають можливість не тільки керувати потягом, а й створювати цілу інфраструктуру, і можливість вивчити станції, потяги і керування залізницею. Відмінний симулятор з красивою 3D графікою, приємної подорожі на вашому віртуальному поїзді! У новій версії іконка навігації тепер показується в грі та інше ...
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 105

Скачати гру Trainz Simulator (Симулятор Залізниці) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Trainz Simulator для iPad безкоштовно. Симулятор Залізниці повна версія.

Ви можете Trainz Simulator скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Симулятор Залізниці грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.