Для того, щоб скачати The tower assassin's creed для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Башта: Кредо вбивці для iPhone, iPad або iPod. Cкачати The tower assassin's creed на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
The tower assassin's creed
Скачати The tower assassin's creed на iPhone безкоштовно.
Скачати гру The tower assassin's creed для iPad.
Гра The tower assassin's creed для iPhone
Завантаження відео...

Опис гри: The tower assassin's creed (Башта: Кредо вбивці):

The tower assassin's creed - допоможіть ассасину забратися на вершину вежі, встановлюючи блоки один на одного. Блоки швидко переміщуються по ігровому полю. Вчасно натисніть на екран, щоб зупинити блок і додати його до вежі. Герой дереться по стіні вежі, яку ви будуєте. Коли герой добереться до вершини, він зістрибне вниз, щоб приземлитися в стіг сіна біля підніжжя вежі.

Особливості гри:

  • 5 унікальних локацій
  • 9 персонажів
  • Легке управління
  • Таблиця рекордів

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 3

Скачати гру The tower assassin's creed (Башта: Кредо вбивці) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру The tower assassin's creed для iPad безкоштовно. Башта: Кредо вбивці повна версія.

Ви можете The tower assassin's creed скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Башта: Кредо вбивці грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.