Для того, щоб скачати The Sims FreePlay для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Сімс: Безкоштовна гра для iPhone, iPad або iPod. Cкачати The Sims FreePlay на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
The Sims FreePlay
Скачати The Sims FreePlay на iPhone безкоштовно.
Скачати гру The Sims FreePlay для iPad.
Гра The Sims FreePlay для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: The Sims FreePlay (Сімс: Безкоштовна гра):

У той час, коли величезна кількість користувачів PC насолоджуються останнім випуском серії ігор Sims, власники iУстройств також отримали можливість управляти віртуальними людьми. Створіть до 16 налаштованих симов! Кожен Sim має житло. Гра починається з невеликого будинку і декількох предметів побуту. У кінці п'ятого ігрового дня вже можна дозволити собі розширення будинку. Побудуйте кар'єру Симов і заробіть Simoleons, щоб поліпшити їхнє життя. Так як Sim заробляє гроші, то відповідно, зможе облаштувати будинок, заповнюючи його новими предметами. Взагалі гра включає в себе масу цікавих дрібниць, які роблять її захоплюючою і захоплюючою. Виростите сади і навіть спечіть пиріг, піклуйтеся про домашніх тварин! Створіть міську метушню з зоомагазинами, автомобільними представництвами та супермаркетами. Розширте своє місто, оскільки ви отримуєте все більше Симов. Живіть з вашим Сімом в реальному часі - коли день чи ніч для вас, для Сіма теж саме! Будьте вільні! Можливості безмежні!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 424

Скачати гру The Sims FreePlay (Сімс: Безкоштовна гра) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру The Sims FreePlay для iPad безкоштовно. Сімс: Безкоштовна гра повна версія.

Ви можете The Sims FreePlay скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Сімс: Безкоштовна гра грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.