Для того, щоб скачати The Moonsters для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Лунстри для iPhone, iPad або iPod. Cкачати The Moonsters на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
The Moonsters
Скачати The Moonsters на iPhone безкоштовно.
Скачати гру The Moonsters для iPad.
Гра The Moonsters для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: The Moonsters (Лунстри):

Moonsters прибувають на ваш iЕкран! Вони симпатичні, вони хочуть їсти і вони застрягли на цій невідомій і дивній планеті ... Зберіть всіх друзів, зловіть весь tofu та знайдіть ваш міжзоряний корабель. Дивний і дуже довгий шлях чекає на вас і він повний красивих перспектив, рухомих платформ, блискучих пухирців, грибів, плавучих островів та іншої обстановки.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 4

Скачати гру The Moonsters (Лунстри) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру The Moonsters для iPad безкоштовно. Лунстри повна версія.

Ви можете The Moonsters скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Лунстри грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.