Для того, щоб скачати The Bard's Tale для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Пригоди Барда для iPhone, iPad або iPod. Cкачати The Bard's Tale на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Бійки   RPG  
The Bard's Tale
Скачати The Bard's Tale на iPhone безкоштовно.
Скачати гру The Bard's Tale для iPad.
Гра The Bard's Tale для iPhone
Скріншот гри The Bard's Tale на Айфон.
Геймплей The Bard's Tale для Айпад.

Опис гри: The Bard's Tale (Пригоди Барда):

The Bard's Tale - потрясний походеньки Барда, в ролі якого вам належить грати. Бард - шахрай, стомлений від безглуздих подквестов і наповнених щурами підвалів. Через чарівну пісню Ви викликаєте персонажів, щоб вони приєдналися до вас у ваших атаках, вилікували ваші ряди і прибрали пошкодження у вас. Готуйте свою зброю, оскільки ви знову пускаєтеся в небезпечну подорож з пошуку скарбів і грошей! Підготуйтеся занурити себе в більш ніж 20-30 годин пригод: 50 ворожих типів (не рахуючи босів!), Великий світ, який потрібно досліджувати з містами, дикими лісами, ріками, замками, вежами, секретними темницями, сніговими горами, печерами, склепами і іншими, більш ніж дюжина спеціальних ворогів босів, яких доведеться перемогти, 16 чарівних персонажів, щоб знайти їх і потім викликати за бажанням, щоб вони допомогли вам, більш ніж 150 унікальних виробів озброєння, броні, інструментів, символів, артефактів і лотів, велике чисел пісень і танців, включаючи танець зомбі.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,6
Голосів: 29

Скачати гру The Bard's Tale (Пригоди Барда) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру The Bard's Tale для iPad безкоштовно. Пригоди Барда повна версія.

Ви можете The Bard's Tale скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Пригоди Барда грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.