Для того, щоб скачати Super Bunny Land для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Подорож Супер Кролика для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Super Bunny Land на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Super Bunny Land
Скачати Super Bunny Land на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Super Bunny Land для iPad.
Гра Super Bunny Land для iPhone
Скріншот гри Super Bunny Land на Айфон.
Геймплей Super Bunny Land для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Super Bunny Land (Подорож Супер Кролика):

Super Bunny Land комбінує знайомі елементи платформерів з нескінченним бігом в нову гру! Оригінальна схема управління дає вам повний контроль над вашим персонажем: натисніть на праву сторону екрану, щоб підстрибнути і натисніть на ліву сторону, щоб загальмувати. У грі вас чекає створений вручну і безладно вироблений ландшафт і 75 місій. Зберіть моркву і знайдіть всі 5 різних поверапов! Конкуруйте проти своїх друзів, щоб керувати в максимально можливій мірі з кроссплатформенной дошкою результатів, використовуючи Scoreloop.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 2

Скачати гру Super Bunny Land (Подорож Супер Кролика) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Super Bunny Land для iPad безкоштовно. Подорож Супер Кролика повна версія.

Ви можете Super Bunny Land скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Подорож Супер Кролика грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.