Для того, щоб скачати Sunny Seeds для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Семки для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Sunny Seeds на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Sunny Seeds
Скачати Sunny Seeds на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Sunny Seeds для iPad.
Гра Sunny Seeds для iPhone

Опис гри: Sunny Seeds (Семки):

Семки - захоплююча розслаблююча логічна гра для вашого перебування. Виглядає просто? Просто спробуйте! Ви забудете про все на кілька годин! Гра до межі проста і зрозуміла, але ось виконати головне завдання: очистити поле від чисел, буває дуже навіть не просто. Грати в класичні сємки рекомендується професіоналам, які вже достатньо натренувались в розширені сємки. Тому як в розширених ви зможете рухати числа, перевертати екран і т.д., що погодьтеся роблять цю гру набагато простіше.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 7

Скачати гру Sunny Seeds (Семки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Sunny Seeds для iPad безкоштовно. Семки повна версія.

Ви можете Sunny Seeds скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Семки грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.