Для того, щоб скачати Squirkie: Lost His Shells! для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Сквирка втратив свій панцир для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Squirkie: Lost His Shells! на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Squirkie: Lost His Shells!
Скачати Squirkie: Lost His Shells! на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Squirkie: Lost His Shells! для iPad.
Гра Squirkie: Lost His Shells! для iPhone

Опис гри: Squirkie: Lost His Shells! (Сквирка втратив свій панцир):

Squirkie: Lost His Shells! - Гра про черепашку Squirkie, який втратив свій Панцер! Допоможіть йому дістати свій Панцер, збираючи зірки в цьому унікальному пазлі заснованому на фізиці! Коли ви виберете рівень вас зустріне голий черепашенок, який закривається і соромиться. Необхідно перекинути йому панцир, щоб він міг одягнутися, але не забуваємо по дорозі зібрати всі зірочки! Натискаємо на панцир і відводимо від нього палець, тим самим регулюючи силу кидка і кут польоту. Вийшло? Відмінно! Окуляри у Вас в кишені і всі зірки зібрані. Наступні рівні вже будуть трохи складніше, але там все логічно. Рухаючись все далі і далі, вам відкриватимуться нові, більш складні рівні, на яких будуть присутні інші елементи - що крутяться блоки та бомбочки.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 6

Скачати гру Squirkie: Lost His Shells! (Сквирка втратив свій панцир) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Squirkie: Lost His Shells! для iPad безкоштовно. Сквирка втратив свій панцир повна версія.

Ви можете Squirkie: Lost His Shells! скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Сквирка втратив свій панцир грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.