Для того, щоб скачати SoulCraft для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Таємниця Вічного життя для iPhone, iPad або iPod. Cкачати SoulCraft на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
RPG   Екшн  
SoulCraft
Скачати SoulCraft на iPhone безкоштовно.
Скачати гру SoulCraft для iPad.
Гра SoulCraft для iPhone
Скріншот гри SoulCraft на Айфон.
Геймплей SoulCraft для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: SoulCraft (Таємниця Вічного життя):

Люди завжди намагалися виявити таємницю вічного життя, але ангели і демони укладають договір з метою розв'язати апокаліпсис в реальному світі, боротися з людьми і тримати коло життя неушкодженим. SoulCraft дозволить вам грати як ангел, демон чи людина. Вам вирішувати, хто виграє цю боротьбу. Гра на реальних локаціях, таких як Венеція, Рим і Гамбург, Нью Йорк і Камбоджа. Вас чекає п'ять різних режимів гри, включаючи біг часу, арена, ворота пекла, захист кристалів і поєдинки з босом, багато різних і різноманітних ворогів, зброї і заклинань, дія free2play RPG. У новій версії додані нові локації і зміст (наприклад Єгипет і нова Венеція, зменшено споживання пам'яті, покращено час завантаження, виправлені помилки і інше ...
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 30

Скачати гру SoulCraft (Таємниця Вічного життя) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру SoulCraft для iPad безкоштовно. Таємниця Вічного життя повна версія.

Ви можете SoulCraft скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Таємниця Вічного життя грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.