Для того, щоб скачати Solar Walk – 3D Solar System model для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри 3D Прогулянка по Сонячній системі для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Solar Walk – 3D Solar System model на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Solar Walk – 3D Solar System model
Скачати Solar Walk – 3D Solar System model на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Solar Walk – 3D Solar System model для iPad.
Гра Solar Walk – 3D Solar System model для iPhone
Скріншот гри Solar Walk – 3D Solar System model на Айфон.
Геймплей Solar Walk – 3D Solar System model для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Solar Walk – 3D Solar System model (3D Прогулянка по Сонячній системі):

Solar Walk - тривимірна модель, що є точною копією Сонячної системи. Виділяється чудовою графікою і анімацією. Земля та інші планети, виглядають досить реалістично: хмари, обриси гір, морів і океанів і т д. Пересувайтеся по Сонячній системі, використовуйте зум, вивчайте з різних кутів. Можна подивитися будь-яку планету в будь-який момент у минулому або в майбутньому використовуючи функцію «Машина часу». Отримайте миттєвий доступ до планети, що знаходиться далеко від вас: виберіть планету і натисніть на зображення «ракети» і ви опинитеся на ній! Виберіть одну з планет, яка має супутники: Земля, Сатурн, Юпітер, Марс або Уран і спостерігайте за їх рухом навколо планети. Нова версія адаптована для iPhone 5, добавлена ​​модель Curiosity на Марсі, додана інформація про Curiosity в "Місіях Науки" Марса, нові моделі і структури для Фобоса і Демоса, виправлені помилки.

Особливості гри:
  • Можна прочитати додаткову інформацію про планеті: ви побачите докладний опис планети, назва, масу, радіус і т д.
  • Функція «Машина часу»: ви можете встановити рік, місяць і час якщо захочете дізнатися про розташування планети в той чи інший період часу.
  • Додано "вагу" до планет
  • Нова інформація з великою кількістю зображень з ESA і ESO
  • Дивовижна внутрішня структура планет
  • Нові об'єкти: астероїди, комети і карликові планети
  • Розширена графіка для Сонця і планет
  • Новий жест мультитач дозволяє ударом двома пальцями перемістити вибраний об'єкт з центральною позиції. Це може використовуватися, щоб створити приголомшливі зображення і розглянути рух планет з незвичайних кутів.
  • Список заданих польотів у космосі, щоб показати вам найдивовижніші види Сонячної Системи

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 29

Скачати гру Solar Walk – 3D Solar System model (3D Прогулянка по Сонячній системі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Solar Walk – 3D Solar System model для iPad безкоштовно. 3D Прогулянка по Сонячній системі повна версія.

Ви можете Solar Walk – 3D Solar System model скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У 3D Прогулянка по Сонячній системі грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.