Для того, щоб скачати Silkroad online для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Шовковий шлях онлайн для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Silkroad online на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
RPG   Online  
Silkroad online
Скачати Silkroad online на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Silkroad online для iPad.
Гра Silkroad online для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Silkroad online (Шовковий шлях онлайн):

Silkroad online - подорожуйте по Шовковому шляху з давнього Китаю в Європу. Дослідіть підземелля, заповнені пастками і монстрами. Боріться з ворогами, грабуйте каравани, застосовуйте унікальні вміння. Об'єднуйтеся з друзями, перемагайте босів і збирайте трофеї. Покращуйте зброю і спорядження персонажа, підвищуйте рівень героя і вивчайте нові вміння.

Особливості гри:

  • Великий світ
  • 3 класу персонажів
  • Мальовничі локації
  • Бої з іншими гравцями

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 4

Скачати гру Silkroad online (Шовковий шлях онлайн) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Silkroad online для iPad безкоштовно. Шовковий шлях онлайн повна версія.

Ви можете Silkroad online скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Шовковий шлях онлайн грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.