Для того, щоб скачати Saving Private Sheep 2 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Врятуй вівцю 2 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Saving Private Sheep 2 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Saving Private Sheep 2
Скачати Saving Private Sheep 2 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Saving Private Sheep 2 для iPad.
Гра Saving Private Sheep 2 для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Saving Private Sheep 2 (Врятуй вівцю 2):

Мерзенні лисиці намагаються викрасти овечок, але збройний рогаткою і їжаком, войовничий баран стежить за кошару і спішно відправляє свою маленьку бойову команду, щоб відновити мир на пасовищах. За допомогою рогатки посилайте передачу іншим баранів і задайте жару лисицям. Уникайте перешкод і незграбних рухів: противник вміло ухиляється! У грі 66 рівнів, повних небезпек: курки, каскади, павутини, піки ...
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,4
Голосів: 5

Скачати гру Saving Private Sheep 2 (Врятуй вівцю 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Saving Private Sheep 2 для iPad безкоштовно. Врятуй вівцю 2 повна версія.

Ви можете Saving Private Sheep 2 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Врятуй вівцю 2 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.