Для того, щоб скачати Ronin для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Самурай для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Ronin на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Ronin
Скачати Ronin на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Ronin для iPad.
Гра Ronin для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Ronin (Самурай):

Візьміть на себе роль роніна, самурая, якого звільнив його пан. Вам доведеться пробиватися через фентезійну японську землю, стикаючись з бандитами, стрільцями, самураями і іншої ворогами на вашому шляху. Допоможіть людям, яких ви зустрінете, виконайте їх завдання і зберіть багато енергії, щоб використовувати можливості, які не діють в вас. Чи справді ви готові зіткнутися з більш ніж 100 різними хвилями ворогів на запаморочливій швидкості?
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 2

Скачати гру Ronin (Самурай) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Ronin для iPad безкоштовно. Самурай повна версія.

Ви можете Ronin скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Самурай грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.