Для того, щоб скачати Rock Runners для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Верткий Бігун для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Rock Runners на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Rock Runners
Скачати Rock Runners на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Rock Runners для iPad.
Гра Rock Runners для iPhone

Опис гри: Rock Runners (Верткий Бігун):

Візьміть під свій контроль енергійного, що біжить, стрибає, що хитається бігуна в цьому надзвичайно цікавому платформере. Стрибайте через калюжі радіоактивної липкою штуки, гойдайтеся, використовуючи супер легкий промінь і просочується через портали на вашому шляху до завершення кожної стадії. Пробіжіть через більш ніж 140 рівнів, кожен зі своїм власним набором викликів. Зберіть дорогоцінні камені, щоб відкрити модернізації та нових ігрових персонажів!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 8

Скачати гру Rock Runners (Верткий Бігун) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Rock Runners для iPad безкоштовно. Верткий Бігун повна версія.

Ви можете Rock Runners скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Верткий Бігун грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.