Для того, щоб скачати Restless hero для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Невгамовний герой для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Restless hero на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Restless hero
Скачати Restless hero на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Restless hero для iPad.
Гра Restless hero для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Restless hero (Невгамовний герой):

Неспокійний hero - проведіть героя по похмурих залах таємничого замку, заповненим пастками, ворогами і смертельними небезпеками. Персонаж повинен врятувати свою кохану. Ведіть героя по підземеллях і коридорах. Змушуйте його перестрибувати перешкоди і пастки. Застосовуйте вміння персонажа в битвах з противниками.

Особливості гри:

  • Безліч рівнів
  • Захоплюючий сюжет
  • Корисні посилення
  • Оригінальна музика

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 1

Скачати гру Restless hero (Невгамовний герой) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Restless hero для iPad безкоштовно. Невгамовний герой повна версія.

Ви можете Restless hero скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Невгамовний герой грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.