Для того, щоб скачати Puzzle Farter для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Пердун для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Puzzle Farter на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Puzzle Farter
Скачати Puzzle Farter на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Puzzle Farter для iPad.
Гра Puzzle Farter для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Puzzle Farter (Пердун):

Гаррі був вагою приблизно 6 кг, коли він народився і після часу він значно поважчав і виріс. Його батьки виявили його незвичайну вроджену міць - Політ з допомогою власних пуканье. Їм потрібно багато зусиль щоб виховати його. Вони продали все і опустилися через великі борги. Через цих боргів, кредитори викрадають батьків Гаррі, щоб ті всі відпрацювали. І тепер Гаррі хоче мститися за батьків і врятувати їх. Допоможіть же йому!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
1,8
Голосів: 11

Скачати гру Puzzle Farter (Пердун) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Puzzle Farter для iPad безкоштовно. Пердун повна версія.

Ви можете Puzzle Farter скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Пердун грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.