Для того, щоб скачати Pixel drifters для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Піксельні дріфтер для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Pixel drifters на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Pixel drifters
Скачати Pixel drifters на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Pixel drifters для iPad.
Гра Pixel drifters для iPhone

Опис гри: Pixel drifters (Піксельні дріфтер):

Pixel drifters - сідайте за кермо обраного автомобіля і покажіть ваші навички дріфтингу на піксельної арені. Мчіть уперед, долати непередбачені перешкоди і звивисті повороти. Виконайте ряд складних місій і заробити монети, витратити які можна на різні поліпшення.

Особливості гри:

  • 30 різних автомобілів
  • Нескінченний дрифтинг
  • Арени ручної роботи
  • Різні варіанти управління

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 69

Скачати гру Pixel drifters (Піксельні дріфтер) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Pixel drifters для iPad безкоштовно. Піксельні дріфтер повна версія.

Ви можете Pixel drifters скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Піксельні дріфтер грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.