Для того, щоб скачати Pigs In Trees для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Свинки на деревах для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Pigs In Trees на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Pigs In Trees
Скачати Pigs In Trees на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Pigs In Trees для iPad.
Гра Pigs In Trees для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Pigs In Trees (Свинки на деревах):

Свинки на деревах ... Непорядок, але в нашій ситуації такий розклад цілком виправданий. Свині і птиці помінялися місцями! Тепер у ролі поганих агресорів виступають злі дятли, норовлять заподіяти шкоду вашому коханому дереву і збиток вашим одноплемінникам. У цій веселій аркаді вам доведеться зайнятися винищенням дятлів - ви будете в них стріляти з усього, що попадеться під руку, метати бомби і здійснювати інші не дуже гуманні вчинки. Траєкторії польотів наших свинок малюємо прямо по екрану. У грі 45 рівнів і 3 повномасштабних кампанії.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 6

Скачати гру Pigs In Trees (Свинки на деревах) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Pigs In Trees для iPad безкоштовно. Свинки на деревах повна версія.

Ви можете Pigs In Trees скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Свинки на деревах грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.