Для того, щоб скачати Parkour: Go для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Паркур: Вперед для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Parkour: Go на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Parkour: Go
Скачати Parkour: Go на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Parkour: Go для iPad.
Гра Parkour: Go для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Parkour: Go (Паркур: Вперед):

Parkour GO - як можна швидше подолайте трасу, не зробивши жодної помилки. Біжіть по складних рівнів, заповненим всілякими перешкодами. Розганяйтеся і стрибайте на автомобілі та інші об'єкти. Пробіжіться по стіні, забирайтеся на дах будівлі, стрибати через бар'єри і огорожі, ковзати під перешкодами.

Особливості гри:

  • Стильна графіка
  • Безліч рівнів
  • Вигляд від першої особи
  • Реалістична фізика

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 7

Скачати гру Parkour: Go (Паркур: Вперед) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Parkour: Go для iPad безкоштовно. Паркур: Вперед повна версія.

Ви можете Parkour: Go скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Паркур: Вперед грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.