Для того, щоб скачати Opus: Rocket of whispers для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Опус: Ракета шепотіння для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Opus: Rocket of whispers на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Opus: Rocket of whispers
Скачати Opus: Rocket of whispers на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Opus: Rocket of whispers для iPad.
Гра Opus: Rocket of whispers для iPhone

Опис гри: Opus: Rocket of whispers (Опус: Ракета шепотіння):

Opus: Rocket of whispers - два героя, які вижили під час епідемії, намагаються побудувати ракету, щоб поховати в космосі примар минулого. Дослідіть покриті льодом і снігом локації постапокаліптичного світу. Відшукайте необхідні матеріали і пам'ятні предмети. Завершити будівництво і запустити ракету вгору.

Особливості гри:

  • Оригінальний сюжет
  • Більше 30 музичних композицій
  • Пошук предметів
  • Різноманітні завдання

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 2

Скачати гру Opus: Rocket of whispers (Опус: Ракета шепотіння) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Opus: Rocket of whispers для iPad безкоштовно. Опус: Ракета шепотіння повна версія.

Ви можете Opus: Rocket of whispers скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Опус: Ракета шепотіння грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.