Для того, щоб скачати N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance 3 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Альянс НОВА поблизу орбіти 3 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance 3 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
N.O.V.A.  Near Orbit Vanguard Alliance 3
Скачати N.O.V.A.  Near Orbit Vanguard Alliance 3 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру N.O.V.A.  Near Orbit Vanguard Alliance 3 для iPad.
Гра N.O.V.A.  Near Orbit Vanguard Alliance 3 для iPhone
Скріншот гри N.O.V.A.  Near Orbit Vanguard Alliance 3 на Айфон.
Геймплей N.O.V.A.  Near Orbit Vanguard Alliance 3 для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance 3 (Альянс НОВА поблизу орбіти 3):

Людство в'язалася в криваву громадянську війну між центральним урядом орбітальних супутників і самозваним Альянсом людей і прибульців - новою організацією з таємничою програмою і походженням. Ви космічний десантник, службовець в альянсі NOVA і вам потрібно врятувати світ від чогось жахливого! Приєднуйтеся до багатокористувацькі бої з 12 гравцями з 6 режимами гри: Захоплення прапора, Мочи їх усіх, Захват точки і т.д. Вперше союзники можуть сісти в одне з вами транспортний засіб. Боріться за виживання людей у ​​кращому космічному шутере!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,7
Голосів: 288

Скачати гру N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance 3 (Альянс НОВА поблизу орбіти 3) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance 3 для iPad безкоштовно. Альянс НОВА поблизу орбіти 3 повна версія.

Ви можете N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance 3 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Альянс НОВА поблизу орбіти 3 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.