Для того, щоб скачати Nitro для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Нітро для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Nitro на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Nitro
Скачати Nitro на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Nitro для iPad.
Гра Nitro для iPhone
Скріншот гри Nitro на Айфон.
Геймплей Nitro для Айпад.
Завантаження відео...

Опис гри: Nitro (Нітро):

Випробуйте вибух адреналіну як частина ліги підпільних гонок RaceCraft! Протистоїте 6 живим супротивникам в мультіплеере в реальному часі, або побийте свій власний рекорд у режимі Випробування часу!
Водите унікальні, стилізовані автомобілі з дивовижною графікою наступного покоління і шейдерної технологією! Дріфту під час напружених поворотів і заробляйте буст швидкості, як бонус за кваліфіковане виконання! Модернізуйте і покращуйте ваші автомобілі до більш передових автомобілів і налаштуйте їх з унікальною фарбування і оригінальних деколей! Пройдіть через візуально унікальні і стимулюючі треки, включаючи шосе Лос-Анжелеса, пилові дороги Безплідних земель і криві кругляка мексиканського Пуебло! Зберіть готівкові гроші за гонки, щоб купити і модернізувати автомобілі, фарбування, N2O і інше! Заробіть XP, щоб вирівняти і відкрити новий зміст! У новій версії зберіть, обробіть і встановіть частини і апгрейди, щоб зробити свої автомобілі краще з новою системою обробки та установки! Справтеся з мистецтвом обробки! Чим більше ви обробляєте, тим краще автомобільні бонуси. Виробіть стратегію, щоб використовувати їх у своїх інтересах при проходженні різних треків. Виберіть свій трек в мультіплєєрной гонці! Наша нова мультиплеерная карта дозволяє вам побачити, що у вас є свій автомобіль для кожного треку.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
9,0
Голосів: 24

Скачати гру Nitro (Нітро) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: