Для того, щоб скачати Ninja Junk Punch для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Ніндзя рубка для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Ninja Junk Punch на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Ninja Junk Punch
Скачати Ninja Junk Punch на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Ninja Junk Punch для iPad.
Гра Ninja Junk Punch для iPhone

Опис гри: Ninja Junk Punch (Ніндзя рубка):

В Ninja Junk Punch гравці беруть на себе роль Трента, дроворуба, світ якого перевернутий догори дном, коли він розуміє, що його дружина залишила його заради Ninja. Сильно розлючений, Трент клянеться у помсти всім ninja у світі, стикаючись з новими ворогами і розкриваючи страшний графік світового панування Корпорації Ninja. Навчаючись у старих майстрів Японії, Трент стає більш сильним, ніж він коли-небудь думав. Трент буде використовувати всю міць Старого Світу щоб розбити ninja!

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 2

Скачати гру Ninja Junk Punch (Ніндзя рубка) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Ninja Junk Punch для iPad безкоштовно. Ніндзя рубка повна версія.

Ви можете Ninja Junk Punch скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Ніндзя рубка грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.