Для того, щоб скачати New York 3D Rollercoaster Rush для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Нью-Йоркські гірки для iPhone, iPad або iPod. Cкачати New York 3D Rollercoaster Rush на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
New York 3D Rollercoaster Rush
Скачати New York 3D Rollercoaster Rush на iPhone безкоштовно.
Скачати гру New York 3D Rollercoaster Rush для iPad.
Гра New York 3D Rollercoaster Rush для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: New York 3D Rollercoaster Rush (Нью-Йоркські гірки):

3D Rollercoaster Rush New York - це реалістичні, хвилюючі, тривимірні гонки в Нью-Йорку. Керуйте захоплюючими дух американськими гірками протягом 40 рівнів. Здійсніть безліч нереально крутих стрибків, поворотів і трюків у повітрі! Набирайте швидкість примножте ваш рахунок. Але будьте обережні іноді достатньо навіть невеликого поштовху, щоб ваші пасажири впали вниз! Вам сподобається реалістична фізика гри, а також легке управління як за допомогою кнопок, так і за допомогою акселерометра. Щасливої ​​дороги!

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 37

Скачати гру New York 3D Rollercoaster Rush (Нью-Йоркські гірки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру New York 3D Rollercoaster Rush для iPad безкоштовно. Нью-Йоркські гірки повна версія.

Ви можете New York 3D Rollercoaster Rush скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Нью-Йоркські гірки грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.