Для того, щоб скачати Neon splash для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Неоновий сплеск для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Neon splash на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Neon splash
Скачати Neon splash на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Neon splash для iPad.
Гра Neon splash для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Neon splash (Неоновий сплеск):

Neon splash - знайдіть приховані об'єкти, повертаючи пристрій і перекочуючи рідину з боку в бік. Відкривайте для себе різні картинки за допомогою неонової рідини. Вирішуйте цікаві головоломки. Неспішно перекочуйте рідину, щоб не розлити її. Здогадайтеся з частини контуру, що зображено на картинці та переливати рідину в потрібну сторону, домальовуючи відсутні деталі.

Особливості гри:

  • Неонова графіка
  • Безліч рівнів
  • Захоплюючий сюжет
  • Приховані об'єкти

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 1

Скачати гру Neon splash (Неоновий сплеск) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Neon splash для iPad безкоштовно. Неоновий сплеск повна версія.

Ви можете Neon splash скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Неоновий сплеск грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.