Для того, щоб скачати Neon hook для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Неоновий гачок для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Neon hook на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Neon hook
Скачати Neon hook на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Neon hook для iPad.
Гра Neon hook для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Neon hook (Неоновий гачок):

Neon hook - зіграйте за дівчину по імені Ріка. Чорна діра буде повільно, але поступово захоплювати місто. Вам же необхідно прикласти всі зусилля для того, щоб дістатися до неба. Інакше вам просто не врятуватися від всепожірающее темряви. По ходу гри ви будете збирати частинки матерії, які розблокують для вас нових персонажів.

Особливості гри:

  • Нескінченний рівень
  • Різноманітні персонажі
  • Бонусні рівні
  • Рекорди
  • Піксельна графіка

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 2

Скачати гру Neon hook (Неоновий гачок) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Neon hook для iPad безкоштовно. Неоновий гачок повна версія.

Ви можете Neon hook скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Неоновий гачок грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.