Для того, щоб скачати Mutant Fridge Mayhem – Gumball для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Бійка Мутантів з Холодильника для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Mutant Fridge Mayhem – Gumball на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Mutant Fridge Mayhem – Gumball
Скачати Mutant Fridge Mayhem – Gumball на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Mutant Fridge Mayhem – Gumball для iPad.
Гра Mutant Fridge Mayhem – Gumball для iPhone
Скріншот гри Mutant Fridge Mayhem – Gumball на Айфон.
Геймплей Mutant Fridge Mayhem – Gumball для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Mutant Fridge Mayhem – Gumball (Бійка Мутантів з Холодильника):

Татове желе, з вичерпаним терміном придатності, змусило все в холодильнику мутувати! Тепер вам доведеться пройти через 30 різних рівнів і протистояти мутацій! Перемикайтеся між Гамбаллом, Дарвіном і Анаіс, щоб перемогти натовпу харчових мутантів. У кожного персонажа є його, або її власні спеціальні здібності. Гамбалл вихлюпує шаленство істерику, Анаіс використовує міць ослика Дейзі, щоб вилікувати своїх товаришів по команді, а Дарвін використовує щит з міхура, щоб заблокувати атаки. Дай своїм персонажам мужні вуса, щоб перетворити їх у великих бійців. У гнилий личинки просто не буде шансів!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 900

Скачати гру Mutant Fridge Mayhem – Gumball (Бійка Мутантів з Холодильника) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Mutant Fridge Mayhem – Gumball для iPad безкоштовно. Бійка Мутантів з Холодильника повна версія.

Ви можете Mutant Fridge Mayhem – Gumball скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Бійка Мутантів з Холодильника грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.