Для того, щоб скачати Modern Combat 2: Black Pegasus для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Нова Битва 2: Чорний Пегас для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Modern Combat 2: Black Pegasus на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Modern Combat 2: Black Pegasus
Скачати Modern Combat 2: Black Pegasus на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Modern Combat 2: Black Pegasus для iPad.
Гра Modern Combat 2: Black Pegasus для iPhone
Скріншот гри Modern Combat 2: Black Pegasus на Айфон.
Геймплей Modern Combat 2: Black Pegasus для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Modern Combat 2: Black Pegasus (Нова Битва 2: Чорний Пегас):

У Modern Combat 2: Black Pegasus вам доведеться грати за американського морського піхотинця, який потрапив у полон до колумбійської мафії. Вам вдається втекти через джунглі, вбиваючи по шляху терористів. Мультиплікація особи і момент вбивства включають сповільнену зйомку, створюють захоплюючий дух смислового занурення. 15 видів зброї реальних військових сил, які ви можете зібрати безпосередньо з ваших ворогів і апгрейди з кількома допоміжними програмами. Беріть участь в і локальних конфронтаціях онлайн з 10 гравцями. Ефекти вогню і спалахів на вашому зброю сприяють реалізму військового досвіду. Виберіть між 4 режимами для декількох гравців: Battle, Team Battle, Defuse the Bomb і Capture the Flag. Прогресуйте через 72 рангу, отримуючи нагороди, чи не Заблокований зброю і leaderboards.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 259

Скачати гру Modern Combat 2: Black Pegasus (Нова Битва 2: Чорний Пегас) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Modern Combat 2: Black Pegasus для iPad безкоштовно. Нова Битва 2: Чорний Пегас повна версія.

Ви можете Modern Combat 2: Black Pegasus скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Нова Битва 2: Чорний Пегас грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.