Для того, щоб скачати Modern Battlefield AR Shooter для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Нова битва для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Modern Battlefield AR Shooter на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Modern Battlefield AR Shooter
Скачати Modern Battlefield AR Shooter на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Modern Battlefield AR Shooter для iPad.
Гра Modern Battlefield AR Shooter для iPhone

Опис гри: Modern Battlefield AR Shooter (Нова битва):

Ви піддаєтеся нападу двох типів ворогів: наземні війська і Страйкер - смертельні сучасні літаючі машини. Ви повинні виявити нападників ворогів і стріляти в них з такою швидкістю, наскільки це можливо! Вони можуть з'явитися через шин, коробок, бочок або мішків з пескомм. Заробіть максимальні окуляри і виживіть! Ви можете використовувати 4 типи зброї: пістолет SIG P226, карабіни M4, AS VAL і вінтовкуSCAR-H. Не забувайте перезаряджати їх!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,0
Голосів: 12

Скачати гру Modern Battlefield AR Shooter (Нова битва) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Modern Battlefield AR Shooter для iPad безкоштовно. Нова битва повна версія.

Ви можете Modern Battlefield AR Shooter скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Нова битва грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.