Для того, щоб скачати AMP MiniBowling для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Міні боулінг для iPhone, iPad або iPod. Cкачати AMP MiniBowling на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
AMP MiniBowling
Скачати AMP MiniBowling на iPhone безкоштовно.
Скачати гру AMP MiniBowling для iPad.
Гра AMP MiniBowling для iPhone

Опис гри: AMP MiniBowling (Міні боулінг):

AMP MiniBowling - цікава комбінація боулінгу і мінігольфу, це б не здійснилося, якби не космічний простір! Поїдьте на рейках, уникайте вітряка і рикошетів від відбійників! Киньте виклик будь-якому зі своїх друзів онлайн, з інтеграцією Facebook! Або грайте з 4 друзям з локальним мультіпеером!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 2

Скачати гру AMP MiniBowling (Міні боулінг) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру AMP MiniBowling для iPad безкоштовно. Міні боулінг повна версія.

Ви можете AMP MiniBowling скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Міні боулінг грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.