Для того, щоб скачати Mega Mall Story для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Мегамаркет для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Mega Mall Story на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Mega Mall Story
Скачати Mega Mall Story на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Mega Mall Story для iPad.
Гра Mega Mall Story для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Mega Mall Story (Мегамаркет):

Mega Mall Story - гра, в якій вам потрібно буде керувати торговим центром, тому після будівлі основної будівлі, необхідно розвивати магазини в центрі. Mega Mall Story - симулятор менеджменту, вам належить провести ефективну рекламну компанію, щоб залучити якомога більше клієнтів, а крім цього ще підтримувати здорову конкуренцію з суперниками. Mega Mall Story наповнений низкою випадкових сюрпризів і таємниць.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 15

Скачати гру Mega Mall Story (Мегамаркет) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Mega Mall Story для iPad безкоштовно. Мегамаркет повна версія.

Ви можете Mega Mall Story скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Мегамаркет грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.