Для того, щоб скачати MASS EFFECT Infiltrator для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Агент масового ураження для iPhone, iPad або iPod. Cкачати MASS EFFECT Infiltrator на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
MASS EFFECT Infiltrator
Скачати MASS EFFECT Infiltrator на iPhone безкоштовно.
Скачати гру MASS EFFECT Infiltrator для iPad.
Гра MASS EFFECT Infiltrator для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: MASS EFFECT Infiltrator (Агент масового ураження):

Нашого героя звати Еціо Рендалл. Він працює оперативником радикальної наукової організації Цербер, що виступає за винятковість прав і можливостей людської раси. Події гри відбуваються в другій половині 22 століття, коли людина знайшла спосіб миттєвого переміщення по зоряним системам Чумацького Шляху і возз'єднався з представниками інопланетних рас. Структура рівнів гри - набір коридорів і укриттів, між якими можна вільно переміщатися. Угледівши загрозу, ми займаємо позицію на безпечній відстані від ворога і починаємо відстрілюватися з укриття. Постріли виробляються напівавтоматично: як тільки герой висунувся з укриття, він починає стріляти до перегріву гвинтівки, а ми лише направляємо приціл на голови ворогів. Чим більше супостатів отримають в лоб, тим більше очок стилю нам дадуть по закінченню сегмента рівня. У кожному рівні в середньому по 4 бойових сегментів. Розбийте "Цербера" і визначте майбутнє галактики. Тепер все залежить від ваших успіхів в Mass Effect: Infiltrator!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 43

Скачати гру MASS EFFECT Infiltrator (Агент масового ураження) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру MASS EFFECT Infiltrator для iPad безкоштовно. Агент масового ураження повна версія.

Ви можете MASS EFFECT Infiltrator скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Агент масового ураження грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.