Для того, щоб скачати Mantera - The Sacred Path для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Мантера - Священна Стежка для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Mantera - The Sacred Path на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Mantera - The Sacred Path
Скачати Mantera - The Sacred Path на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Mantera - The Sacred Path для iPad.
Гра Mantera - The Sacred Path для iPhone
Скріншот гри Mantera - The Sacred Path на Айфон.
Геймплей Mantera - The Sacred Path для Айпад.
Завантаження відео...

Опис гри: Mantera - The Sacred Path (Мантера - Священна Стежка):

Mantera - The Sacred Path - новий екшен для вашого iУстройства. Війни гібридних роботів. Тисячі років тому, існувала величезна і зла армія гібридних істот, яка управляла Всесвіту. Це були Темні Легіони, постійно захоплюючі планети з їх передовими робототехнічними супер солдатами. Нарешті вони дісталися до маленької планети Земля ... і почалася жорстока і нещадна війна. Під час цього страхітливого періоду група хоробрих людей уклала Союз Світла, який повинен був боротися проти Темного Легіону. Ніякого змагання передових робототехнічних армій, люди Землі були приречені на нескінченне рабство або майже повне знищення. Але доля вручила їм броньований костюм під назвою MANTERA. З MANTERA ці хоробрі чоловіки билися до останньої крові. Після довгого і жорстокого бою Союз Світла нарешті виграв війну, і зруйнував всі робототехнічні армії Темних Легіонів. MANTERA - таємниця, збережена для захисту людей Землі. Допоможіть роботам поборотися за Землю!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5,0
Голосів: 10

Скачати гру Mantera - The Sacred Path (Мантера - Священна Стежка) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Mantera - The Sacred Path (Мантера - Священна Стежка)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Mantera - The Sacred Path для iPad безкоштовно. Мантера - Священна Стежка повна версія.

Ви можете Mantera - The Sacred Path скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Мантера - Священна Стежка грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.