Для того, щоб скачати Lost Jump Deluxe для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Не прогав стрибок для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Lost Jump Deluxe на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Lost Jump Deluxe
Скачати Lost Jump Deluxe на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Lost Jump Deluxe для iPad.
Гра Lost Jump Deluxe для iPhone

Опис гри: Lost Jump Deluxe (Не прогав стрибок):

Жадібний Rando впав у небезпечну крижану печеру коли крав скарб у троля. Але у вас є міць льоду, яка може використовуватися, щоб створити крижаний шар для того, щоб підстрибнути. Ви зможете допомогти Rando вийти з крижаної печери і зібрати всі золоті монети, які він втратив?

Особливості гри:
  • Новий шлях управління і новий досвід
  • Різні тролі і монстри
  • 54 рівня

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 4

Скачати гру Lost Jump Deluxe (Не прогав стрибок) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Lost Jump Deluxe для iPad безкоштовно. Не прогав стрибок повна версія.

Ви можете Lost Jump Deluxe скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Не прогав стрибок грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.