Для того, щоб скачати LevitOn Racers для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Футуристичні гонки для iPhone, iPad або iPod. Cкачати LevitOn Racers на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
LevitOn Racers
Скачати LevitOn Racers на iPhone безкоштовно.
Скачати гру LevitOn Racers для iPad.
Гра LevitOn Racers для iPhone
Скріншот гри LevitOn Racers на Айфон.
Геймплей LevitOn Racers для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: LevitOn Racers (Футуристичні гонки):

LevitOn Racers - футуристичні гонки на літальних кораблях по надскладним закільцьованим трасах. Вашим транспортним засобом стане футуристичний болід, що нагадує чи то реактивний літак, чи то надшвидкісний катер, залежно від того, на чому Ви зупините свій вибір. Поїдьте на своєму судні, щоб отримати величезну хвилю швидкості, пролітаючи загрозливих вам противників. Тільки від Ваших водіння машини навичок, від Вашого вміння управлятися з настільки незвичним видом транспорту, від Вашої винахідливості та швидкості реакції залежатиме перемога в цих гоночних битвах. Спробуйте досягти фінішу першим, борючись проти чотирнадцяти злих ворогів! Вам доведеться долати різні траси з безліччю різних серпантинів. Для блискавичного прискорення наїжджайте на спеціальні стрілки на трасі, або ж натискайте спеціальну кнопку «boost», але використовувати цю кнопку Ви зможете тільки після того, як зберете заряд, раніше наїжджаючи на спеціальні ділянки дороги!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 4

Скачати гру LevitOn Racers (Футуристичні гонки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру LevitOn Racers для iPad безкоштовно. Футуристичні гонки повна версія.

Ви можете LevitOn Racers скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Футуристичні гонки грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.