Для того, щоб скачати Leashed soul для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри прив'язані душі для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Leashed soul на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Leashed soul
Скачати Leashed soul на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Leashed soul для iPad.
Гра Leashed soul для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Leashed soul (прив'язані душі):

Leashed soul - грайте за ожилу ляльку-хлопчика, що володіє унікальною здатністю вирощувати рослини в будь-яких локаціях. Допоможіть йому досліджувати таємничі світи, впоратися з пастками і перешкодами і посадити дерева в потрібних місцях. Шукайте безпечні шляхи і не провалитеся в бездонну прірву.

Особливості гри:

  • барвиста графіка
  • захоплюючі загадки
  • плавна анімація
  • Зміна пір рокуПоділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,8
Голосів: 10

Скачати гру Leashed soul (прив'язані душі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Leashed soul для iPad безкоштовно. прив'язані душі повна версія.

Ви можете Leashed soul скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У прив'язані душі грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.