Для того, щоб скачати Lady Pirate для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Піратка для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Lady Pirate на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Lady Pirate
Скачати Lady Pirate на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Lady Pirate для iPad.
Гра Lady Pirate для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Lady Pirate (Піратка):

Lady Pirate - гра за привабливу леді пиратку. Допоможіть Леді Піратка закінчити судний день, вбиваючи всіх неживих піратів. Адже вона самий безстрашний пірат. Використовуйте різну зброю, щоб знищити всіх ворогів, що прийшли в себе через старого прокляття. Чим більше ворогів ви вбиваєте, тим більше монет отримаєте. Це дозволить вам отримати кращу зброю і допоможе пережити інтенсивні хвилі атак.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,3
Голосів: 3

Скачати гру Lady Pirate (Піратка) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Lady Pirate для iPad безкоштовно. Піратка повна версія.

Ви можете Lady Pirate скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Піратка грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.