Для того, щоб скачати King’s Legend для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Легенди королів для iPhone, iPad або iPod. Cкачати King’s Legend на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
King’s Legend
Скачати King’s Legend на iPhone безкоштовно.
Скачати гру King’s Legend для iPad.
Гра King’s Legend для iPhone

Опис гри: King’s Legend (Легенди королів):

King's Legend - новітня онлайн стратегія в реальному часі! Заснована на класичному тлі Середньовіччя, об'єднаному з незвичайним анімаційним стилем, гра принесе вам різні відчуття від стратегії! Коли залізна стопа війни ще раз ступила на континент Європи і туман війни ще раз огорнув світ, ви як новий лорд, вирушили в подорож! Побудуйте своє власне місто, використовуйте ресурси сіл, організуйте свій союз, навчіть елітні війська і нарешті нападаючи на Кінг-Сіті, залишивши легенду короля в історії!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 2

Скачати гру King’s Legend (Легенди королів) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру King’s Legend для iPad безкоштовно. Легенди королів повна версія.

Ви можете King’s Legend скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Легенди королів грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.