Для того, щоб скачати Jumpmaster для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Парашутист для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Jumpmaster на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Jumpmaster
Скачати Jumpmaster на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Jumpmaster для iPad.
Гра Jumpmaster для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Jumpmaster (Парашутист):

Jumpmaster - аркадний Акшен з видом від третьої особи, який принесе вам нове дихання. Private Dios - парашутист, який знаходиться на секретній атакуючої місії. Він повинен вижити серед сильної настання ворогів в небі і закінчити бойову операцію. Перед чим він виявиться на полі битви? Його доля у ваших руках. Приготуєтеся стрибати, солдати!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 6

Скачати гру Jumpmaster (Парашутист) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Jumpmaster для iPad безкоштовно. Парашутист повна версія.

Ви можете Jumpmaster скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Парашутист грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.