Для того, щоб скачати Interplanet для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Міжпланетный для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Interplanet на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Interplanet
Скачати Interplanet на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Interplanet для iPad.
Гра Interplanet для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Interplanet (Міжпланетный):

Interplanet - командуйте космічним флотом і боріться за панування над галактикою. Знаходьте планети, багаті цінними мінералами. Побудуйте свою базу, розміщуючи в просторі мінні поля, турелі та іншу захист. Нарощуйте чисельність флоту, відкривайте нові технології. Атакуйте бази супротивників, щоб захопити трофеї.

Особливості гри:

  • 2 протиборчі раси
  • Масштабні бої
  • Фантастичні технології
  • Хороша графіка

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 5

Скачати гру Interplanet (Міжпланетный) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Interplanet для iPad безкоштовно. Міжпланетный повна версія.

Ви можете Interplanet скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Міжпланетный грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.