Для того, щоб скачати Infinity Blade 2 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Клинок нескінченності 2 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Infinity Blade 2 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Infinity Blade 2
Скачати Infinity Blade 2 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Infinity Blade 2 для iPad.
Гра Infinity Blade 2 для iPhone
Скріншот гри Infinity Blade 2 на Айфон.
Геймплей Infinity Blade 2 для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Infinity Blade 2 (Клинок нескінченності 2):

Infinity Blade 2 - Триваюче подорож молодого Сирис починає розгортатися у світі Безсмертних Титанів. Досліджуйте красиву навколишнє середовище, яка динамічно змінюється протягом довгого часу під час ваших подорожей до екзотичних локаціях, таким як азіатські Saydhi's Estate або середньовічне Сховище Сліз, що показують різноманітні шляхи для досліджень. Тепер ви зможете вибрати з різноманітних класів зброї, броні і заклинань, кожного зі своїми спеціалізованими здібностями, такими як з використання різної зброї відразу в обох руках, двуручное і стандартного класу зброї та щитів. Створіть ще більш сильна зброя з містичними об'єктами, які ви виявите і збираєте під час своєї подорожі, розширюючи ваш арсенал новими елементними повноваженнями і здібностями! Покопайтеся глибше у фантастичній історії Infinity Blade! У новій версії доданий новий контент пак, більше ніж 30 нових виробів, включаючи чарівні кільця, зброю, щити, шоломи, а так само броня. Копайтеся далі в історії Безсмертного, оскільки ви відкриваєте нові галузі і реліквії минулого стають помітніше. Увійдіть в бій, щоб перемогти нових ворогів - Petrified Noc, Xyloto, Ryth та інших. Повністю нова зброя майстри, Solar Transport Energy Blades - тепер ви можете використовувати міць сонця. Більше ніж 30 нових виробів, включаючи чарівні кільця, зброю, щити, шоломи, а так само броню. Додаткові сюрпризів чекають вас з новими досягненнями, дорогоцінні камені та інше. У новій версії бонусний контент - включає ClashMob, Vault of Tears і паки розширень Sky Cages, адаптовано для iOS 6, додані призові дорогоцінні камені, виправлення помилок і різні удосконалення.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 399

Скачати гру Infinity Blade 2 (Клинок нескінченності 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Infinity Blade 2 для iPad безкоштовно. Клинок нескінченності 2 повна версія.

Ви можете Infinity Blade 2 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Клинок нескінченності 2 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.