Для того, щоб скачати Imago для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Імаго для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Imago на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Imago
Скачати Imago на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Imago для iPad.
Гра Imago для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Imago (Імаго):

Imago: Puzzle game - завдання гравця отримати фігуру з максимально можливим числом очок. Переміщайте та об'єднуйте фігури, колір і форма яких збігається. При об'єднанні двох фігур окуляри, які містяться в кожній з них, підсумовуються. Коли фігура стає занадто велика, то вона розділяється на декілька маленьких, у кожній з яких збережеться загальна кількість очок.

Особливості гри:

  • Минималистичная графіка
  • Різні режими
  • Таблиця лідерів
  • Просте управління

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
---
Голосів: 0

Скачати гру Imago (Імаго) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Imago для iPad безкоштовно. Імаго повна версія.

Ви можете Imago скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Імаго грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.