Для того, щоб скачати Idle theme park tycoon для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Простий магнат: Парк атракціонів для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Idle theme park tycoon на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Idle theme park tycoon
Скачати Idle theme park tycoon на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Idle theme park tycoon для iPad.
Гра Idle theme park tycoon для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Idle theme park tycoon (Простий магнат: Парк атракціонів):

Idle theme park tycoon - станьте мільйонером і керуйте великим парком розваг, залучайте натовпи туристів, отримуйте прибуток, розвивайте парк. Будуйте американські гірки, каруселі, гойдалки та інші атракціони в своєму парку розваг. Проводите рекламні кампанії, щоб залучити відвідувачів. Заробляйте гроші, покращуйте наявні атракціони і збільшуйте територію парку.

Особливості гри:

  • Яскрава графіка
  • Безліч завдань
  • Всілякі атракціони
  • Поліпшення

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 5

Скачати гру Idle theme park tycoon (Простий магнат: Парк атракціонів) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Idle theme park tycoon для iPad безкоштовно. Простий магнат: Парк атракціонів повна версія.

Ви можете Idle theme park tycoon скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Простий магнат: Парк атракціонів грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.